try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
KYK Sorgulama
KYK Burs Başvuruları, Kredi Yurtlar Kurumu, KYK Borç Sorgulama

Kyk Yurt Başvurusu

  • warning: Creating default object from empty value in /home/beyan/domains/beyan.org/public_html/kyk/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
  • warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'privatemsg_menu_access' not found or invalid function name in /home/beyan/domains/beyan.org/public_html/kyk/includes/menu.inc on line 454.
KYK yurtlarına başvuru sayfası

2018 ÖĞRETİM YILI KYK YURT BAŞVURULARI

Kredi yurtlar kurumu yurtlarında barınmak isteyen öğrenciler için yurt başvuru tarihleri belli oldu..

Kyk Başkanı tarafından yapılan yazılı açıklama ile yurt başvurularının üniversite kayıtlarıyla beraber başlayacağı duyuruldu..

2018-2019 kyk yeni yurt ve kyk ara sınıf yurt başvuruları için 3 Eylül de yurt başvuruları alınmaya başlanacak.öğrenciler üniversite ve kyk yurt başvurularını aynı tarihlerde yapacak...Başvurular alındıktan 1 hafta sonra ise sonuçların açıklanması bekleniyor

2018-2019 yılı kyk yurt başvuru işlemlerinizi aşagıdaki linklerden yapabileceksiniz (linkler 3 eylül 2018 tarihinde aktif olacaktır)

KYK Yurt başvurusu nasıl yapılır

KYK yurtkur yurt başvuruları bu sene internet üzerinden online olarak yapılacak. Başvuruların başlangıç tarihi 14 Ağustos ... 14-20 Ağustos arasında kyk nın sitesi üzerinden online olarak yurt başvuru formunu doldurmanız gerekiyor.

Yurt başvuru işlemi sonrası sonuclarını kyk sitesi üzerinden takip edebilirsiniz..

detaylı bilgi sitemizde yer alacaktır

Son yorumlar

İçeriği paylaş