KYK Ödenen Öğrenim-Burs Kredisi SorgulamaKYK tarafından ödenen burs miktarını öğrenmek için tıkla

ÖĞRENCİYE ÖDENEN ÖĞRENİM/BURS KREDİSİ SORGULAMA
Kredi No / Kimlik No:
Resimdeki işlem kodunu giriniz:
Ara
Kredi Numaranız veya T.C Kimlik numaranız ile giremiyorsanız 444 19 61 numaralı telefonu arayınız

* * *

Burada yer alan sorgulama ekranından kyk tarafından size ödenen burs ve öğrenim kredisi miktarını görebilirsiniz.


69 yorum

bursun geri ödemesi

Ben geri ödemesiz kyk devlet bursu kazandığım halde kykdan bursumu sorguladığımda bana geri ödeme tarihi veriyor buna bi anlam veremedim çünkü benim ki burs katkı kredisi felan değil bursun geri ödemesi olmaz ki dimi bilen biri varsa cevaplayabilir mi beni

21.08.2013 - Misafir

BİLGİ

BİRDE BU KYK İLE İLETİŞİME GECMEK İCİN HANGİ TL DE ULAŞABİLİRİZ.ACİL GEREK..

23.08.2013 - MUSTAFA TANGALOĞLU

444 19 61

444 19 61

01.09.2013 - Misafir

Bursun geri ödemesi yok.

Bursun geri ödemesi yok. Orada yazılan geri ödeme, eğer bir şekilde bursun kesilirde öğrenim kredisine çevrilirse o zaman borcunun başlayacağını haber veriyor. Yoksa burs kaşrılıksız veriliyor.

04.09.2013 - Misafir

ÜNİVERSİTEYİ TAM BURSLU

ÜNİVERSİTEYİ TAM BURSLU KAZANAN ÖĞRENCİLER KYK BURSU ALABİLİRMİ?

09.09.2013 - Misafir

geri ödeme

katkı kredisi almadığım halde geri ödeme bilgilerimde katkı kredisi borcum görünüyor..nasıl bir iştir bu..

23.09.2013 - ESRAA

geri ödeme hk.

Katkı öğrenim kredimi bankadan yatıramadım ve daha sonra merak ederek... siteden inceledim. Banka ile anlaşma bittiği ve veraset ve ilam işlemleri vergi dairesine yatırılacağı hakkında kendi imkanlarımla öğrendim. vergi dairesine ödemeyi gittim ve toplu bir halde tamamını ödedim. Hala borçlu görünmekteyim. Konu ile ilgili KYK nın ilgilenmesini talep ediyorum. Syg.

26.09.2013 - Misafir

Gecikme faizi !

Merhabalar;
Son ödeme tarihi 30.06.2013 olan kredi taksitlerimizi 29.06.2013 de ödememize rağmen gecikme faizi iletildiğini görmekteyiz bunda bir yanlışlık yokmu. Bizleri bilgilendirirseniz seviniriz.
Selam ve Saygılarımızla

30.09.2013 - Şükrü Taşkent

kredi borcu gecikme faizi

kyk kredi borcunuzu gününde geciktirmeden ödediyseniz mutlaka dekont ve makbuzlarınızı saklayınız..kyk iletişim adres yada telefonu ile sorununuzu her ihtimale karşı sözlü yada yazılı olarak iletin..makbuzunuz elinizde oldugu sürece sisteme geç aksetmesinden kaynaklanabilen faiz sonradan düşecektir..

öğrencilerimize tavsiyemiz kyk kredi borcunuz tamamen bitene kadar ödediginiz ödemelerin dekontlarını saklayınız..sistemden kaynaklanan hatalardan dolayı borçlu yada gecikme faizi görünmesi durumunda dekont ibrazı ederek yetkili makamlara itirazda bulunun..

30.09.2013 - KYK

öğrenci bursu

ben yurt dışında öğrenciyim ve aylık hesabıma 280 tl para yatmaktadır geri ödemeli ama haziran ayında ben sadece 80 euro çektim ve bursum eksik geldi bu konuda bnei aydınlatırmısınız

05.10.2013 - SS

Katki kredisi odeme zorlugu

Katki kredisi odemede o kadar zorlaniorumki,eskiden ziraat bankasi atmden yatiriorduk, simdi ne atmden ne de iceriden yatirabiliorum,vergi dairesine gitmem gerekiyor. ustelik mevcut bulundugum il degil ,yasadigim il degil, ilk basvurdugum ilin vergi dairesine gidin yaziyor sitede, bu kadar teknolojik bir cagda insanlara bu kadar zorluk cikarmanin mantigi ne olabilir, musade edin otomatik odeme talimati verelim,is yogunlugu cok olan bir iste calisiorum, her zmn vakit bulamiorum,daha once de KYKya mail atmama ragmen ilgilenen olmadi. Sorunun en kisa zamanda halledilmesi dilegiyle

14.10.2013 - Misafir

burs

katkı kredisi almadığım halde borcum görünüyo, bu nasıl bişey anlamadım anlayan bilen varsa lütfen yardımcı olsun. bir de öğrenim kredisi çıkmıştı ve geri ödemesi olmayacak diye bilgi edinmiştim çünkü 'öğrenim kredisi (burslu) diye bi bilgi almıştım birinden. aldığım bilgi mi yanlış yoksa sitede mi sorun var? yoksa yine mi herşey değişti?

27.10.2013 - zehra

ben de burslu kazanmıştım,

ben de burslu kazanmıştım, geri ödeme falan olmayacak diye biliyodum ama bikaç gün önce arkadaş kyk kredisini ödemekten falan bahsedince ben de merak eetim bakayım dedim, burslu olduğum halde bende de nasıl görünüyo onu anlamadım? var mı bunun bi cevabı arkadaşlar?

27.10.2013 -